Site Kullanım Koşulları

Kadinlikbilinci.com sitesi sağlık, bakım, güzellik, annelik ve daha birçok konuda kadınlara ve diğer tüm ziyaretçilerimize bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sitemizdeki yayınlanan yazılar bilgilendirme amaçlıdır.

 

Kadinlikbilinci.com sitesi her ne kadar ziyaretçilerine özgün, faydalı ve güvenilir bilgiler vermeye çalışsa da bu bilgiler asla bir doktorun veya uzmanın yerini alamaz. Site ziyaretçilerimiz her hangi bir durumda konuyla ilgili bir hekime veya uzmana başvurmalıdırlar. Sitemizde yayınlanan yazılardan yola çıkılarak tedavi, bakım, ilaç kullanımı v.b. şeyler yapılmamalıdır. Bu konuda doğabilecek sorunlardan kadinlikbilinci.com sorumlu tutulamaz.

 

Sitemizde yayınlanan yazılara site ziyaretçilerimiz yorum yazabilirler. Site ziyaretçilerimiz yapacakları yorumlarda suç teşkil edebilecek yorumlar yapmamalıdır. Bu amaçla küfür içeren, müstehcen ve ayıplı ifadeler yorumlarda yer almamalıdır. Yapılan yorumlar her ne kadar editör onayından geçse de yine de yorumu yapan kişinin sorumluluğundadır. Zaten gerek görüldüğü takdirde bu tür yorumlar siteye eklenmeden silinecektir. Ayrıca yapılan reklam amaçlı yorumlar yayaınlanmayacaktır. Aynı şekilde sitede yayınlanan makaleler hakkında yapılan sağlık, bakım, güzellik v.b. içerikli yorumlar yine yorumu yapan site ziyaretçisinin sorumluluğundadır. Bu yorumlar dikkate alınarak yapılacak herhangi bir teşhis ve tedavinin sonuçlarından kadinlikbilinci.com sorumlu değildir. Site ziyaretçilerimize her zaman teşhis ve tedavi için ilk önce hekime veya konunun uzmanına danışmalarını tavsiye ediyoruz.

 

Site ziyaretçilerimizin e-mail bilgileri 3. bir tarafla paylaşılmayacaktır. Site ziyaretçilerimiz başkası adına yorum yazamazlar. Bu konuda sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir.


Sitemizde yayınlanan reklam, banner v.b. linklerin yönlendirildiği sitelerin içeriğinden, verdikleri hizmet ve sattıkların ürünlerden kadinlikbilinci.com sorumlu değildir.


Kadinlikbilinci.com gerek gördüğü takdirde sitede yayınlanan bir yazıyı yayından kaldırma veya yazıda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Sitemizi kullanan ziyaretçilerimiz yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır.

 

Kadinlikbilinci.com Ekibi